| anonim_4396 a întrebat:

Numele meu este Vlad, am 19 ani si sunt din Braila, as vrea sa stiu daca cunoaste cineva o agentie serioasa de recrutare pentru UK sau Norvegia, sau daca ma poate ajuta cineva sa imi gasesc un job ca si necalificat, fara tepi si etc. Ma intereseaza ceva la sigur. Am mai incercat sa lucrez in Belgia in domeniul constructiilor fara prea mult succes, stand o perioada de aproximativ 1 an dar nerealizand mai nimic datorita tepilor, neavand acte, diferite probleme etc. Sunt dispus sa lucrez in orice domeniu in care nu se cere experienta, vb fluent engleza si franceza la nivel mediu.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine sa faci o facultate.

| Vlad237 a răspuns (pentru GdX):

Mi-am propus sa imi gasesc un job ok, iar in paralel sa incep un curs de calificare. Mi-as dori sa fac si o facultate dar in viitor, momentan am alte prioritati.