| anonim_4396 a întrebat:

SAlut pe site-ul meu si al unui prieten am ramas in pana nu mai avem ce scrie... Si ma gandeam eu sa fac o PARODIE dati-mi si voi ceva idei pentru o parodie daca am 10ani cam ce parodie sa fac cu moaca mea de pici...

2 răspunsuri:
| perla a răspuns:

Nu e bine la varsta asta sa nu ai despre ce vorbi. despre credinta ortodoxa despre mantuirea sufletului faptele noastre sunt bune? mai mergeti mai copiiii la biserica.ca sint pustii nu mai merge nimeni doar jocuri si calculator.ne prepara bine satana pentru venirea anticristului mai cititi o carte de suflet. una mama

| andreea25red a răspuns:

Daca la 10 ani i un site atunci stii si engleza. da un serch pe youtube la SHAWN DOWSON si o sa vezi niste video apreciate in america.de ce nu incerci ceva asemanator in romana? cine stie s-ar putea sa mearga. iar ca parodie incerca cateva replici din romeo si julieta. voi cei mici aveti un farmec special cand ii imitati pe cei mari.multa bafta