| anonim_4396 a întrebat:

Salut,știe careva exact care sunt probele la care dai la Câmpina la școala de agenți de poliție? Mai exact dacă se dă și la istorie? *Ca și la Academie*
Aa da și încă ceva,de la Câmpina de acolo, poți ieși la mascați/S.I.A.S? Dacă te recrutează careva.

Răspuns Câştigător
| readytofly a răspuns:

Salut. Nu se da istorie.

1 răspuns:
| gabriel2004o a răspuns:

Din câte știu, nu te primesc în forțele speciale ăștia ca la scoala aia doar te învață să conduci, legile și cam atât. Era un clip de la Recorder cu ce se ocupau săracii
Acolo în general nu prea ai ce sa ieși bun
Polițist care patrulează și iau bătaie de la țigani
Și Jandarm care se bat cu manifestanții
Poate daca urci in rang poți sa ajungi ceva mai decent