| Vindicate a întrebat:

Salut, stie cineva daca Electronic Arts sau Ubisoft are sediu in Cluj? As vrea sa ma angajez ca game tester pe timpul facultatii.
Dau funda pentru un raspuns concret, nu banuieli.

Răspuns Câştigător
| IT4help a răspuns:

Salut! Ce iti pot spune sigur dupa foarte mult reserch e ca Ubisoft are doua sedii din care unul in Bucuresti si unul in Craiova. Presupun ca si cei de la EA (Electronic Arts) au un sediu care sa fie insa in Bucuresti... Noroc mult daca vrei sa devii Game Tester (avand in vedere ca la noi in Romania nuse prea plateste dar mnoh... tu stii laughing! O zi/seara frumoasa!

1 răspuns:
| Lebron09 a răspuns:

Au cei de la Gameloft.Am avut un coleg de camera ce lucra, a zis ca 8 ore pe zi, salar minim dar in timp poti avansa, dar iti dai seama ca destul de greu.Cred ca e un articol pe vice cu asta. Faza e ca i.am dat cv.ul sa il puna...si aia m.au sunat dupa jumate de an laughing ..asa ca cred ca destul de greu prinzi..depinde cum au si ei nevoie.