| jocker007 a întrebat:

Salut.Stie cineva dacă la feg Iași -asistenți medicali se da admitere ceva? mersi

3 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Salut, nu se da admitere. Poti sa fii admis cu media de la bacalaureat, admiterea se va face in ordinea mediilor de la bacalaureat, in caz de sunt prea multi candidati sa va da un examen de admitere.

| Zdog a răspuns (pentru Zdog):

Mai multe informatii despre actele necesare pentru admitere poti gasi pe site-ul postlicealei : https://www.feg.ro/ro/scoala_postliceala_feg_iasi/admitere/ Numai bine! :)

| jocker007 explică (pentru Zdog):

Sa trăiești