| Ingognito a întrebat:

Salut, stiti cumva alte siteuri cu anunturi pentru locuri de munca mai putin cunoscute, am intrat deja pe cele cunoscute gen olx, ejobs, bestjobs, etc, dar am zis poate cunoasteti voi unele mai putin cunoscute cine stie poate gasesc ceva interesant pe acolo.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

LinkedIn că e vorba de joburi calificate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... pe olx nu sunt oameni prea serioși. Cică "sunați, nu trimiteți meseaje". Sun și nu răspunde nimeni. Sau mi s-a întâmplat să sun și să fiu redirecționat la un număr din București.

| gabriel2004o a răspuns:

Încearcă pe grupurile de Facebook
Acolo e activitate destul de mare