| Utilizator2222 a întrebat:

Salut, ce site-uri mai putin cunoscute pentru anunturi de munca stiti? Ca pe ejobs, bestjobs nu prea am noroc. Si ce locuri de munca recomandati fara experienta? Nu vreau sa lucrez cu banii gen casier in rest nu am probleme.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al AJOFM din juetul tau, angajatorii sunt obligati sa comunice acesteia locurile de munca vacante.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit, ca fara experienta de munca, nu te baga nimeni in casa de bani.

| haileewatson a răspuns:

Ejobs si best sunt pline de job-uri. Poate problema e la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe Google "locuri de munca Bucuresti" de exemplu si pe prima pagina iti vor aparea mai multe siteuri de acest gen.

| Celestina003 a răspuns:

Pe Facebook.