| pnmvital a întrebat:

Salut, stiu ca armata nu mai e obligatorie, dar as vrea sa ma inscriu in armata dupa ce termin liceu, se poate sa ma inscriu daca am 12 clase? dau vreo proba cv?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca se fac angajari. Du-te la centrul militar din judetul tau si afli de la sursa. De asemenea poti vedea conditiile si pe portalul mapn.ro/cariera. Numai bine!

1 răspuns:
| adita32 a răspuns:

La cati ciobani sunt in armata tu cu 12 clase ai sanse mari sa fi facut general