| FiRe00TiMe a întrebat:

Sunt clasa a 10 dar nu stiu inca ce facultate as vrea sa urmez. M am gandit mult la facultatea de arhitectura dar am auzit ca e destul de grea(nu mi s a explicat insa ce este asa greu...). Am luat in considerare si ASE ul dar si Politehnica si intr un final am realizat ca nu stiu ce sa fac... Am nevoie de niste pareri sincere despre facultati(orice facultati). happy

1 răspuns:
| d33a99 a răspuns:

Depinde spre ce ai inclinatie. Adica in ce domeniu te descurci mai bine. Dupa parerea mea, Politehnica este cea mai buna facultate.