| Maxiimuss a întrebat:

Sunt din constanta, am 17 ani. Ce studii mi-ar trebui pentru a deveni puscas marin? Se poate asa ceva la noi in tara? Cam ce salariu as putea sa am (ori ca lucrez aici ori in strainatate). Dar ca si pilot de avioane militare?happy
Funda pentru cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu stiu ce studii iti trebuie in afara de studii si scoala militara evident, poate mate si fizica mai multa in functie pe unde vrei sa ajungi prin sistem, din cate stiu la noi nu exista asa ceva.
Cert e ca ti-ar trebui niste examene psihologice. Cauti rationamente de a impusca pe cineva?

| titisan70 a răspuns:

Schimba-ti numele in Marin Puscasu si ai reusit!