| Cosmin_Paul_1998 a întrebat:

Sunt din Iasi si as vrea sa lurez pe vara ca ospatar la evenimente gen nunti si chestii, unde stiu ca se cauta personal doar pentru seara aia thinking Nu stiti niste locatii care ar avea nevoie de asa ceva?

1 răspuns:
| DefulChitros a răspuns:

Daca vrei la 35 km de Iasi este un hotel Coroana exact cum intrii in Razboieni cauta oaspeti peste 16 ani si da salariu de 60 lei pe zi si 90 lei in zile in care sunt nunti, botezuri in special petreceri si basisul al pastezi...pti sa faci intro noapte cu o nunte pana la 200 lei.
FUNDA! happy