| malishka93 a întrebat:

Salut.sunt frizer stilist, daca aveti nevoie de machiaj, frezuri, coafuri, alungirea unghiilor adresativa!

6 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

Cel mai bun protector termic care se gaseste in magazine de gen supermarket.
si un ser anti-frizz dupa care nu trebuie sa caut la mama naiba?

| Andutsaa a răspuns:

Dreamscometrue am exact aceeasi problema ca tine, am parul cret si cand bate putin vantul se increteste la loc! De fapt, nici nu termin bine de intins parul si in fata e deja ondulat! Ce`as putea face?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frizuri sti sa faci la parul pubian?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orasul? localitatea? tara?

| NPA a răspuns:

Buna, am o intrebare...am parul ondulat spre cret si foarte des, cum as putea face sa imi mentin parul indreptat cu placa pentru mai mult timp, pentru ca ma tine maxim cateva ore, si cea mai mare problema o am la schimbarea de temperatura, cald rece/rece cald?

| malishka93 explică:

La mine parul tot este putin ondulat si il indrept cu placa. dar am observat ca se mentine mai mult timp drept daca il indrepti cu placa dupa ce ai iesit din baie.la mine este rezultat, si inca ceva.foloseste un balsam pentru par drept care sa ofere luciu.