| MCICostin a întrebat:

Salut, sunt la universitatea maritima, iar intr-un viitor voi pleca in primul meu voiaj ca si cadet. Intrebarea mea este daca imi va fi un impediment daca am tatuaje?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu erai admis la aceasta universitate daca tatuajele ar fi fost o problema.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tatuajele pot fi un impediment la admiterea intr-o scoala militara, dupa ce ai fost admis nu sunt, bineinteles daca nu le-ai facut dupa admitere, asa ca nu pot fi nici intr-un voiaj de instructie.

| MCICostin explică (pentru Ioandelasal):

Eu sunt la marina civila, navigatie (Punte)

| Ioandelasal a răspuns (pentru MCICostin):

Atunci n-ai nici o problema.