| Torinos a întrebat:

Sunt pe clasa a 8a si mi-aș dori sa continui mai departe la un liceu militar. Vreau sa stiu cat de greu este acolo. Ai voie cu telefonul dupa cursuri? Ai voie sa suni acasa in timpul zilei? Ai voie sa iesi din liceu in weekend? Cat de des ai voie sa vii acasa?
Astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mergi la secretariatul liceului respectiv, și acolo ți se vor răspunde la mai multe întrebări care poate nici nu ți le-ai fi pus.

| NelsonM a răspuns:

Ai voie dar foarte putin pe telefon ai multe plutoane de facut iar doar daca ai note mari ai voie in weekend acasa mai bine nu veni...

| DanielleM a răspuns:

Ai voie. Mergi la biroul de informare recrutare. Acolo ti se va raspunde la nelamuririle pe care le ai. Avand in vedere ca esti clasa a8a, s-au trimis deja dosarele. La anul vei depune dosarul, evident daca iti mai doresti.
Eu am depus dosarul. Acum astept probele.