| anonimbuc21 a întrebat:

Salut, sunt student si am nevoie de un job, part time sau orice domeniu. Sunt student la asistenta medicala (uneori am stagii de practica pe spitale) orele sunt foarte incurcate. Si in ce domeniu as putea lucra? Si 500 de lei pe luna sunt ok. Pot face ceva online de acasa? Imi puteti da cateva idei?

2 răspunsuri:
| Lrs2015 a răspuns:

Poti face videochat cu partenera, faci mai mult de 500 pe luna. Mai nou e f des intalnit si e chiar o mandire, deoarece "doar o minte inchistata si comunista considera aceasta activitate ca fiind imorala si anormala"