| starsonthesky a întrebat:

sunt student la facultate si am nevoie de cateva idei de locuri de munca unde as putea lucra.

Are cineva idei?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"student la facultate si am nevoie de cateva idei de locuri de munca"

ce știe să facă bine, ce aptitudini are studentul de la facultate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Call center, fast food, vanzator la mall etc,

| Catalin77945 a răspuns:

Nu e bine sa adaugi munca peste orele de curs, dar in general daca vrei neaparat sa faci asta e bine sa iti iei un part time job, poti gasi multe pe ejobs/best jobs

| starsonthesky explică:

Doresc sa mai adaug ceva, am uitat sa mentionez ca mai am un aparat dslr, pot face bani din fotografie in timpul facultatii?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru starsonthesky):

De tine depinde daca poti sau nu.