| FrumoasaTa a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostru.Mama mea este in Italia si are nevoie de un loc de munca pentru timpul in care suntem acum. Cererile de lucru sa nu fie pe luna august sau alta luna dar pe noiembrie.Sa fie cerute in prezent.Cred ca ma intelegeti caci nu stiu cum sa lamuresc altfel.Deci daca ati putea sa-mi trimiteti citeva situri cu locuri de munca Italia-Milano vas fi foarte recunoscatoare. Ceva cu Bona, Facut curat etc...Dar mentionez sa fie aratate si salariul si orele de munca.FUNDA.urgent.Va rog mult

4 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Pai la brocoli 40euro pe zi

| FrumoasaTa explică (pentru loryys):

Si ce loc de munca ii acesta? am intrat si mi-a aparut o reteta de salata de brocoli...Dar care-i locul de munca?

| loryys a răspuns (pentru FrumoasaTa):

Asteapta ca-ti explic mai bine

| FrumoasaTa explică (pentru loryys):

Astept...Explica