| lolita2000 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care sunt pe profilul mate-info. Exista mate-info simplu sau doar mate info intensiv si mate info intensiv engleza sau franceza?

3 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Exista mate info mate info intensiv mate info intensiv engleza, de franceza nu stiu dar e posibil

| Kombabv4 a răspuns:

Pe profilurile de mate info exista : Mate info (care se ocupa cu mate-info in general), mate-info intensiv (ore suplimentare si program intensiv), mate-info engleza(se ocupa pe profilul de engleza) si mate-info franceza (se ocupa pe profilul de franceza). Funda?

| 1andrew5 a răspuns:

Exista mate-info si mate-info intensiv engleza sau franceza. La liceele teoretice mai bune vei gasi si mate info intensiv engleza sau franceza unde vei face mai multe ore de limba franceza sau englezawinking