| Eastwood a întrebat:

am o intrebare.
Un verisor a fost inscris la facultate, a platit taxa de inscriere si a confirmat locul. Problema e ca nu mai vrea sa mearga la facultate. El va plati facultatea chiar daca nu mai merge? Sau cum e?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu mai vrea sa mearga nu trebuie sa plateasca taxa de studii. Poate merge sa-si ia dosarul de inscriere.

| MariaMmc a răspuns:

Pai ii poate suna si anunta ca nu mai vrea sa mearga la facultate din motive personale.O sa inteleaga, dar sa stii ca nu vei mai primi bani care i-ai dat de taxa si de confirmare.