| Jerry13465229 a întrebat:

Am o problema, incep zilele scoli si sunt presedintele Consiliului de Elevi si trebuie sa ma gandesc la niste activitati niste iesiri cu scoala niste programe de comedie cu elevii!
Ma puteti ajuta va rooog!
Niste idei sau exemple!
!@

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm....ideea e ca ei sa se distreze deci sa vedem...:-spre ex() noi am creeat ziua school out of school adica alegeti materiile preferate si incercati sa le faceti pe teren sau pe sala de sport de ex () noi am ales :pictura am facut concurs in sala de sport pentru pictura sau () un karaoke intre generatii elevi contra profesori iedeei din astea nebuuune laughing

1 răspuns:
| ZOZOKid a răspuns:

Scoate-i la teatru la o comedie buna.
Du-i pe la muzee.