| Jerry13465229 a întrebat:

daca ati Presedintele Consiliului de Elevi ce ati face?
niste idei va rog!

Răspuns Câştigător
| killeru22 a răspuns:

Adica activitati in care elevii sa se "odihneasca" sa zicem sa se plimbe cu bicicletele pe un traseu liber sau pe camp cu toti elevii carre au bicicleta.

3 răspunsuri:
| killeru22 a răspuns:

Ai putea sa propui:
-in fiecare clasa si scoala sa fie camere video
-in pauze sa poti face sporturi sau sa te joci pe calculator
-pauze mai lungi pentru relaxarea elevilor
-mai multe activitati recreative
FUNDA?

| Jerry13465229 explică (pentru killeru22):

Ce fel de activitati creastive.UN EX

| killeru22 a răspuns (pentru Jerry13465229):

Adica activitati in care elevii sa se "odihneasca" sa zicem sa se plimbe cu bicicletele pe un traseu liber sau pe camp cu toti elevii carre au bicicleta.

| immafuckinunicornx3 a răspuns:

Nu stiu sigur daca sunt bune ideile mele. laughing dar ai putea sa propui sa amenajati curtea scolii, sau sa plantati niste copaci / flori, sa reamenajati sala de sport de exemplu..etc big grin fuunda?