| Preda_Stefan_1984 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare: când ești angajat la Glovo și livrezi mâncare la client, care este siguranța ta ca în spatele ușii se poate afla oricine? Adică oameni agresivi. Care este siguranța ta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Astea sunt riscurile meseriei.
In spatele usii poate fi si o fată drăgută care te invita la o cafea.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o siguranta, o faci pe riscul tau!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aceeași siguranță pe care o am ei când chem un curier. Cine știe cine intra peste mine in casa.

| Wr3nch a răspuns:

E la risc. Dar slabe sanse ca cineva sa dea bani pe Glovo ca sa te jefuiasca cand ajungi cu shaorma la usa.

| johnnny123 a răspuns:

Când mergi pe stradă care este siguranța ta? La orice interacțiune cu cineva, care este siguranța ta?