| andrey1777 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Sunt clasa a IX-a, si recent, un prieten m-a indemnat, ca sa zic asa, sa ma transfer la filologie, de la profilul real, mate-info, tot in acelasi liceu. Eu nu am reusit sa ma acomodez asa de bine aici, si ma intrebam daca pot face ceva sa ma reintorc la mate-info. Tin sa precisez ca inca nu am dat nicio diferenta. Am auzit ca daca o sa pic, ar exista o sansa sa ma intorc. Asa este? Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, daca nu reusesti la diferente, transferul se anuleaza si trebuie sa te reintorci la vechiul liceu si profil.