| Allecss a întrebat:

Hei, sunt clasa a9a si vreau ca din al2lea semestru sa ma transfer la un alt liceu, sunt la profilul mate info si vreau sa ma transfer la filologie ce trebuie sa fac?
funda

7 răspunsuri:
| Dudyy a răspuns:

Sa ai medie mai mare decat ultimul din clasa aceea.

| Allecss explică (pentru Dudyy):

Media de admitere sau media din primul semestru?

| Dudyy a răspuns (pentru Allecss):

Din primul semestru

| Allecss explică (pentru Dudyy):

Mersi mult

| Scumpilicii a răspuns (pentru Allecss):

Si media de admitere si cea din semestru.

| Scumpilicii a răspuns:

Uhuu. e bine ca esti debea clasa a 9-a. Tot ce trebuie sa faci este sa te transferi pur si simplu. Normal, nu e ceva " nou ". Adica, daca erai in clasa a 12 Mate-Info nu aveai cum sa te transferi ca na. Dar oricum, ti-am zis: Transfera-te fara nici-o grija! Te pup, si bafta!
Funda?

| Dudyy a răspuns (pentru Scumpilicii):

Voi ajutati doar pentru funde straight face? raised eyebrows