| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.
Astăzi dau un interviu la Carrefour pentru jobul de casier program 6 ore pe zi.
Nu am mai muncit niciodată.
Credeți ca este bine sa intru direct la casa? Este greu?
Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| nukeyly a răspuns:

Tot se invata treptat, da restul bine si la final de tura n-ai bai, acum casa socoteste pentru tine deci nu-i mare lucru.
Cat da net Carrefour? ca Lidl dadea 3000 net cu ceva ani in spate.

Un om la care ii place ce face, nu v-a muncii o zi din viata lui.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vei primi un instructaj, un curs de formare.

| RxTx a răspuns:

Responsabilitate gigantica stres diabet. Eu nu as incerca munca cu gestiune.
Pe mine ma sperie sa semnez.
Sa imi asum raspunderea pentru marfă.
Am fost gestionar in 2005 aveam marfa de 2 miliarde in bani bechi pe mână în fiecare zi.
Ma îmbătrânit 20 ani in 2 luni

| 1234568807 a răspuns:

Din cate stiu, nicaieri nu te baga la casa de marcat din prima, tu neavand experienta, prima oara te pune la muncit prin market, gen aranjat marfa pe rafturi, carat marfa, etc

| MorcovMajestic a răspuns:

Si daca intri o sa te uiti la cineva cum face la inceput nu te baga direct