| disney a întrebat:

Bunicul meu are destul pamant arabil si vrea sa depuna un dosar la APIA si mi-a spus sa caut pe internet la cata distanta se punde porumbul intre el, grau, telina, rosile cate boabe la ce distanta detalii dau funda! Va promit!

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mincinosule tu vrei sai furi pamantu lui bunicutu sal vinzi si sati cumperi bemweu ca sa agati gagici

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi ca sta sa iti caute tie atatea detalii? Sa se duca la APIA.Si la depunerea dosarului i se va explica si aceasta problema.Printre altele.