| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Care are server de cs si da admine pe redirecte? Sau cine stie ceva server pe care se dau admine pe redirecte? Pls.

19 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Cs.Fastcs.ro

Funda? plz

| SpEEdz0r a răspuns:

Mata are retea de pornografie da admin pe limbi in ****. succes

| ViperyX a răspuns:

Skill.cs16.ro

| Bocioc a răspuns:

Gl.Steptm.Com este servarul meu se dau si admine pentru mai multe detalii intra pe servar.Ip servar 46.102.116.128:27015 E servar nou facut in data de 28.01. 2014

| Madalyn91 a răspuns:

Caut admini! De noapte! intre orele 23:00 - 7:00
Sa tina red 5-10 redirecte. Server 32 sloturi. Full tot timpul noapte/zii!
Dau grade mari. Onwer - Co Owner!
Id mess. maddalyn_m26
nume server. Star.CsBlackDevil.Com
ip. 89.44.246.33:27015

| Madalyn91 a răspuns:

Connect Star.CsBlackDevil.Com Caut admini de noapte! de la ora 12 pana la 5, 6 dimineata! Serverul este full tot timpul noapte/zii! 32\32! pentru admine ADD maddalyn_m26

| badservice a răspuns:

NORD.INDUNGI.RO
admine free

| alexutzu1993 a răspuns:

Skill.cs16.ro dau admine pe redirecte si grade foarte bune de la colonel pana la co_owner

| alexutzu1993 a răspuns:

Skill.cs16.ro asta e sv meuu dau admine pe redirecte de la colonel pana la amiral astept cine vrea contact ak47_cs16 va astept

| TraficantDePufuletzi explică (pentru alexutzu1993):

Vreau eu... tin redirecte. id meu este smecheras_bayatu te-am adaugat in lista

| randem10101 a răspuns:

Connect Classic.Devilz.Ro
Server on 24/24 ore!
Pluginuri noi.
Admin se da pe ore jucate!
Forum - http://devilz.ro/forum/forum/2044-classic-%C2%BB-classic/
Facebook - https://www.facebook.com/pages/ClassicDevilz-Ro/301535036669975?ref=hl
Pentru contact ADD ID Y! M nemernicu_x28

| PanStres a răspuns:

Connect Pgl.Olds.Ro IP - 46.102.116.102:27015
Server Clasic On 32/24 Ore!
Avem pluginuri noi si frumoase specifie sarbatorilor de iarna.
Nu este lag/ping pe server!
Cele mai bune si mai noi mape.
Adminii sunt foarte prietenosi.
Cautam admini cu experienta.
Cautam Sloturi.
Cautam admin cu experienta!
Pe server nu exista si nu vor exista codati.
Forum - http://olds.ro/forum/index.php?/forum/451-classicpgloldsro/
Comunitate - http://olds.ro/forum/
Facebook (Pgl.Olds.Ro) - https://www.facebook.com/pages/PglOldsRo/301535036669975?ref=hl
Contact: ID Y! M(Yahoo! Messenger) pgl_olds@yahoo.com & nemernicu_x28@yahoo.com

| MzZzQ a răspuns:

| alexandrualex001 a răspuns:

Connect Pgl.Olds.Ro IP - 46.102.116.102:27015
Cautam admin cu experienta!
Adminul se pai poate obtine aducand 4-5 playeri si 10 ore jucate.
Pluginuri noi si tari.

| Kubeti a răspuns:

PuB.PGNetwork.Ro - > Cautam admini cu experienta => Admin pe Redirecte / Playeri

| Kubeti a răspuns:

PuB.PGNetwork.Ro -> admin pe playeri / redirecte

| Cristi2WoW a răspuns:

Haideti Pe Sv connect 95.77.213.102... Numai Ce L-a Facu pe Data 16.8.2012...Bafta La Joc connect 95.77.213.102

| OldSchool115 a răspuns:

Server : Connect Focsani.Idle.Ro Forum : www.focsaniteam.forumer.ro

| DaRkBuL a răspuns:

Intra pe serverul meu 192.168.1.2 bag ce mapa vreti big grin