| DEADEND a întrebat:

ce joburi mai "banoase" exista pentru cei care nu au voie sa faca mult efort,adica mai mult sa gandeasca si sa depuna mai mult efort psihic decat fizic, ca vreau sa fac un curs in italia pentru acest gen de munca de vreo si nu stiu ce exista.!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Informeaza-te de cum sa castigi bani pe internet. Exista suficiente modalitati (nu le insur acum pe toate pentru ca am mancare in fata mea care abia asteapta sa fie degustata).

De la calculator poti face o gramada de lucruri, iti poti face un site, poti lucra in programare, poti face aplicatii, poti face site-uri, poti face video-uri, etc.

Exista o gramada de posibilitati sa faci bani pe net daca nu ai voie la efort fizic, deci informeaza-te legat de asta si poate gasesti ceva.

1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Vinde droguri!