| GabiAlex63 a întrebat:

Cred ca in februarie-martie trubuie sa dau testul psihologic si proba sportiva pentru liceul militar. Puteti sa imi dati niste site-uri in care sa rezolv teste psihologice? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Testul psihologic nu reprezinta o problema. Intrebari simple, cum reactionezi in anumite situatii. Raspunsuri logice, simple. Concentreaza-te pe proba sportiva.

| GabiAlex63 explică (pentru AshuraElric):

Mersi, imi faceam griji ca la testul psihologicnu trec

| AshuraElric a răspuns (pentru GabiAlex63):

Succes!

| GabiAlex63 explică (pentru AshuraElric):

Tu esti la un liceu militar

| AshuraElric a răspuns (pentru GabiAlex63):

Nu. Stiu ca psihologicul este asemanator, fie ca este vorba de angajare, scoala auto etc. Il treci usor daca nu ai probleme psihice.