| anonimu123 a întrebat:

Stiti cumva in ce consta proba sportiva la Liceul militar anul acesta adica in 2011(cum ar veni) in februarie-aprilie daca am inteles eu bine!

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

100 de milioane de euro

| Anca_3311 a răspuns:

Sa sti ca nu e greu acolo la proba sportiva! e proba de viteza pe o anumita distanta si timp, proba de rezistenta si celelalte de aptitudini...mai greu va fi la proba scrisa la matematica trebuie sa iei la ambele probe scrise peste 7.asta daca treci de cea sportiva! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata sau baiat...lasati id ca sa vb... poate o sa fim colegilaughing