| Adrian_George_1977 a întrebat:

de mic vreau sa ma inrolez in armata fortelor aeriene. Am 16 ani, doar ca atunci cand am sa termin liceul (peste 2 ani), voi da proba pentru a intra. Intrearea mea este, am vreo sansa in a intra? Mai sunt avioane libere? Si as mai vrea alte detalii importante pe care ar trebui sa le iau in considerare, daca stiti.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avioane libere?
Parca te-ai duce la Cinema City si intrebi daca mai sunt locuri libere.
De unde sa stim noi ce sanse ai? Poate ai probleme de sanatate, de invatat! Incearca si ai sa vezi. Daca vrei detalii, citeste aici:

http://www.afahc.ro

| Nustiu1910 a răspuns:

Da,mai sunt locuri iti garantez doar trebuie sa vada ca ai ambitie si ca esti disciplinat.Ai incredere in tine si vei intra