| Ghemot a întrebat:

De vreo cateva saptamani, de fiecare data cand intru pe adresa mea de mail (SPECIFIC - CEA DE YAHOO), mi se blocheaza calculatorul. Trebuie sa-l las asa vreo 10 secunde apoi isi revine. Poate sa fie adresa virusata sau ceva?
Si mai e o problema, primesc, in spam cei drept, cam aceleasi mail-uri cu oferte nedorite, adica nu le-am cerut niciodata de la nici un site. Initial am pus adresele de la care primeam aceste mail-uri in lista cu adrese blocate, dar au inceput sa vina aceleasi oferte, dar de la alte adrese. Ce sa fac sa nu mai primesc aceste mail-uri?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica e virusta serveru.