| FanShaormaCuDeTOATE a întrebat:

Buna big grin
Am o probleme cu mail-ul x_X
Am o adresa de messenger care o folosesc mereu, dar nu primeste nici un mail. Are aproape un an din cate imi amintesc. Am facut o adresa acum 2 saptamani si nici aia nu primeste mail-uri...Adresa mea originala a fost blocata si nu stiu de ce :-s. Pe ea primeam mail-uri. Recunosc, tot cam acum un an, am facut vreo 10 adrese si pe toate primeam mail-uri si inca mai primesc.

Intrebarea mea este:
Nu voi mai primi mail-uri de acum incolo pe nici o adresa noua?
:-s Am mare nevoie de una normala special pentru mail si nu stiu ce sa fac thinking
Funda pentru cine ma lamureste.

1 răspuns:
| Albert_Gionete_1978 a răspuns:

Fii atent daca vrei dai acolo sus la mess si dai sa-ti faci altul nou daca nu suni la cei de la cine ai netull si le spui