| Kluwwww a întrebat:

SALUT TPU dragi prieteni as vrea si eu sa invat limba germana cum sa fac sa o invat mai repede sa invat de pe net sau cum dau fundita pentru cel mai bun raspuns! :*

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna!
Limba germana e destul de grea, eu fac la liceu. Nu stiu cat ai putea sa inveti de pe net. Trebuie sa stii sa pronunti, si e destul de greu.
Uite aici :
http://www.cursuri-online.info/germana/
Limba germana este foarte folositoare. Daca gasesti un job care are la baza limba germana ai un viitor asigurat. Se platesc foarte bine oamenii care au asemenea locuri de munca.
Succes!

| Maddaaaaaa a răspuns:

Http://www.cursuri-online.info/germana/
Mult spor si multa rabdare :* o sa ai nevoie :))