| anonim_4396 a întrebat:

Eu am examene acest an(nu asta este subiectul)Vreau să aleg un profil din 2, si acelea sunt FILO si Economie,vă rog să-mi spuneti.
Cu cat se intra la profil,ce meserii sunt,vă rog să-mi spuneti meseriile concret,si să nu folosi cuvinte prea complexe, pentru că nu stau să analizez 30 de min,apreciez orice comentariu, si evident voi da funda.

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O sa iesi cu un mai mare nimic decat cel cu care intri.
Conteaza facultatea, nu liceul.

| Yurisa a răspuns:

Nu conteaza ce profil faci, la facultate sau la angajare nu te intreeaba nimeni asta.

| Speranta12 a răspuns:

"si să nu folosi cuvinte prea complexe, pentru că nu stau să analizez 30 de min"

daca ai zis asta, e clar ca nu esti de filo laughing
la filo o sa-ti bati capul cu texte mai mult de 30 minute, fii sigur laughing