| Cozma21 a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea:
La vizita medicala de la acatemia de politie pot fi declarat inapt sau respins daca am un semn de nastere pe picior; daca am fimoza(nu imi pot decalota penisul) sau daca am o alunita mai proeminenta pe spate?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Atâta timp cât uniforma ( şi cea de vară, cu mânecă scurtă ) acoperă semnele nu ai nicio problemă.
Cât despre fimoza îţi poate spune cu exactitate doar medicul de la IPJ, dar până la el îl poţi întreba şi pe cel de familie.
Eu nu cred că ar fi o problemă.
Baftă la admitere!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat