| dann50 a întrebat:

Vreo idee cum se intra la politehnica - automatica si calculatoare si la vest - informatica? De asemenea care ar fi o alegere mai buna dintre cele doua? ( Timisoara )

1 răspuns:
| eltina a răspuns:

Hehebatting eyelashes cineva care da ca mine eu o sa incerc la amandoua laughingdecibatting eyelashesla poli depinde adica sunt doua ramuri happy una numai de informatica unde se intra pe baza de dosar happy si una Ingineria Sistemelor, Calculatoare si Tehnologia Informatiei unde se intra pe baza de examen la matematica... la vest am vb cu profa de mea pregatire la mate, ea terminand acolo fac de matematica, ca te axezi exact pe materia la care esti adica la poli faci mate si info in egala masura in timp ce la vest daca te duci pe matematica care este optiune mea din 14 examene pe an 12 la am din matematica happy si doar 2 ceva de informatica happy deci cred ca la info este tot cam asa. Acum depinde de cum crezi tu ca te descurci mai bine happy