| BlancaFantasma a întrebat:

Buna!:pce facultate trebuie sa fac pentru a ajunge programator? sau ceva in domeniul IT? Facultatea de matematica si informatica de la universitatea de vest, timisoara sau automatica, la politehnica? funda!

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Poti face si facultate de mate si info dar nu se prea merita. Daca te pasioneaza calculatoarele si programare in special, facultatea de automatica si calculatoare este baza (daca nu ma insel ultima medie de admitere la buget, la ei, a fost de 9.36 cred ca-ti spune destule asta)

| Angeline a răspuns:

Incearca politehnica in Cluj, e foarte buna facultahappy