| GrungyCacti a întrebat:

Lucreaza/A lucrat cineva de aici in retail? Ati facut greseli? Daca da de ce fel?

Am anxietate si cand gresesc simt ca e capatul lumii. Voi ce experiente ati avut lucrand in retail?

1 răspuns:
| Coma21 a răspuns:

Iti recomand un psiholog, ajuta mult. Vorbeste cu medicul de familie poti primi trimitere gratis. Nu rezolvi nimic cautand rezolvarile celorlalti, anxietatea se trateaza reativ usor de un medic specialist. Mult succes. happy