| fixy a întrebat:

Buna la toti. Oamenii gresesc si din greseli invata.Voi ce greseli ati facut si ce ati invatat din ele(dragoste,familie, prieteni, scoala. Spuneti si noua pentru a nu le repeta.Mersi happy happy

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, cea mai mare greşeală am făcut-o în dragoste, apoi mi-am dat seamă că fiind gelos nu rezolvi nimic...
Apoi în familie că niciodată nu trebuie să ridici glasul mamei sau tatălui ceea ce o fac zi de zi, şi regret iar în final cu prietenii care uneori vreau să le fac rău, dar nu în sensul acela, într-u fel îi vorbesc pe la spate deci teoretic le fac rău. Sunt multe alte probleme...
O seară bună!

| kopotoru a răspuns:

Am furat bani din casa crying pentru coca cola laughing

| untu a răspuns (pentru kopotoru):

Rau ai facut, pentru ca scade sporul casei si nimic nu vei reusi sa incerci sa faci ceva! Trebuie sa anunti parintii ca ai nevoie de banii si pentru ce, cu siguranta ca vi se va da!