| mtrix a întrebat:

Salut TPU,ma puteti ajuta cu un sfat si cateva detalii?
Am intrat la buget la telecomunictii si la taxa la automatica si calculatoare,imi puteti spune ce ar fi cel mai bine sa aleg si de ce?
Mersi anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Salut.
Alege telecomunicatii, deoarece e un domeniu care se dezvolta si pe viitor o sa ai mai multe sanse de angajare.
T/C.

| mtrix explică (pentru iDarkness):

Imi mai poti raspunde la o intrebare?
Cu ce se ocupa mai exact telecomunicatiile?

3 răspunsuri:
| BeeBia a răspuns:

Automatica deoarece e meserie de viitor și se plătește destul de ok. Iar dacă o sa înveți bine în primul an în anul doi ai șanse sa intri la buget.

| mtrix explică (pentru BeeBia):

Sall
iar automatica se bazeaza doar pe componentele calculatorului sau se mai face si altceva?