| maestruk a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre:
-Facultatea de design si mediu sau
-Ingineria energiilor regenerabile.
Ma puteti ajuta cu niste pareri? Tin sa precizez ca acestea le fac la Brasov, si daca-mi puteti spune si ce medie de admitere mi -ar trebui. Media de la simulari a fost 7, 52.Intru la buget cu media asta?

Funda cui ma ajuta.

2 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Daca poti mergi pe energii regenerabile, e de viitor la cum se dezvolta tehnologia.
Cat despre medie doar numarul de candidati si media minima propusa initial de facultate ca medie de trecere iti pot spune ce sanse ai.

| CammyCam a răspuns:

Eu iti recomand Facultatea de design si mediu
e mult mai ok si ai mai multe lucruri de facut duoa ce termini