| Cătălin_Florin_1999 a întrebat:

Numele meu este Florin si am 15 ani si sunt din judetul Buzau.
Asi dori un job pentru vara.....stiti vreunul?(pe Buzau)

Răspuns Câştigător
| Coldea_Emi_2001 a răspuns:

Poti să mergi să vorbesti cu directorii de la supermarket-uri.
În zona mea stiu că am vazut multi tineri pe la Profi.
Sau poti sa cauti sa imparti flayere ( daca cei care le produc au raza de impartire si in zona ta)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea fi ajutor de barman sau lucruri de genul. Te lasa si la 15 si se platesc binisor.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai poti merge la gradini, ca-s destule imprejurul buzaului.

| demifcm77 a răspuns:

Ai putea sa intrebi la un restaurant din apropiere sau o spalatorie. Astea accepta cei mai multi tineri.