| mth99 a întrebat:

Recent am terminat cu bacalaureatul si as dori sa dau la facultatea de automatică din cadrul universității tehnice cluj.Am totusi o dilemă :Eu am urmat un profil de stiinte ale naturii si nu prea am facut deloc fizică si informatica, insa ma descurc foarte bine la matematica (chiar la nivel m1).Credeti ca aceste "lipsuri" ma vor afecta in primul an la aceasta facultate? Țin sa mentionez ca sunt motivat sa învăț si sa ma autodepasesc! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Asta nu e problema, important e sa te tii de facultate.
Adica sa nu iti imaginezi ca daca te duci asa de 2 ori pe sapt o sa fie de ajuns, nu, trebuie sa fii prezent zi de zi si sa fii foarte atent la cursuri, seminarii, laboratoare.