| Alin_Alin_1995_5xcV a întrebat:

se castiga bine in meseria de inginer geolog? este o meserie de viitor?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Se castiga bine, posibil sa te angajezi in companii mari(gen OMV) daca ai rezultate bune la terminarea facultatii. Facultatea insa nu-i deloc usoara, ai mult de invatat despre toate perioadele geologice si despre roci.

2 răspunsuri:
| micutzafinetze a răspuns:

Se castiga extraordinar de bine dar pentru a-ti gasi un loc de munca in domeniu trebuie sa ai foarte multe relatii

| Alin_Alin_1995_5xcV explică:

Multumesc