| Alin_Smekerul_1995 a întrebat:

.., se merita sa ma fac inginer agronom? se castiga bine? este o meserie de viitor

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca-ti place acest domeniu, se merita!

| Mayar a răspuns:

Nu se castiga bine, doar daca ai tu bani si capital sa iti infiintezi tu, altfel nu ai ce.

| vIKTORASSSSSSSSSS a răspuns:

Se câştigă excelent! E o meserie simpla, ai nevoie de câteva investiţii dar vei scoate nişte sume de bani foarte decente, pentru România de astazi.Îţi recomand acest domeniu! Învaţă, luptă, munceşte şi vei realiza acest lucru! happy O zi excelentă îţi doresc!