| Ionut_Alin_1995_CokF a întrebat:

TPU, se merita sa devin inginer agronom,,? este o meserie de viitor? multumesc

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu zic că da.Succes

| albastrualb77 a răspuns:

Eu consider ca depinde de fiecare, daca iti place meseria asta atunci merita, doar ca la noi in tara e cam greu sa mai practici ceea ce iti place...

| horia2012 a răspuns:

Agricultura oricand va fi de viitor. Toti mancam, nu? Ca vei incepe afacerea ta personala sau vei lucra la o ferma, oricum e bine. Asa ca daca-ti place, stii ce ai de facut.

| kar1GaNNN a răspuns:

Este o meserie foarte buna si banoasa, din punctul meu de vedere ai fi cineva in viata daca ai ajunge inginer angronom.

| Mayar a răspuns:

Nu se merita, nu e cautata meseria asta. Nu stiu de ce ma iexista facultate. Sa induca studentii in eroare? Eventual daca mergi in strainatate, aici - n-are rost.

| Ani4you a răspuns:

Eu sunt de parere ca la noi in tara nu merge cel mai bine merge medicina.
Dar pana la urma fa ce iti place daca tie iti place aceasta meserie.

| rTurcoaz a răspuns:

Tu poti sa fii ce vrei tu in viitor, doar e viata ta si poti sa faci ce vrei tu cu ea straight face
Sper ca te-am ajutat happy kiss

| rTurcoaz a răspuns:

Eu zic ca se merita smug