| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Stiti daca la ubb Cluj e admitere fara media din bac? Adica e doar admitere tip examen la ei? Pentru ca sunt uman si as vrea sa fac pregatire doar la informatica si dau admitere sa intru la informatica. Orice alte sfaturi sunt bine venite, multumesc.

2 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Ubb are site și au anunțat acolo modul de admitere. Trebuie doar să cauți în google cuvintele cheie și găsești instant răspunsul.
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru Anuket):

Din cate am citit am vazut ca nu iti cere nota la bac pe informatica simpla, fara matematica, dar ma intrebam daca stie cineva daca s-a folosit medianla bac in alti ani, ca la unele facultati de mate sau info asa e