| xKracksX a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si as vrea sa urmez facultatea de Arhitectura si Urbanism din Cluj Napoca si am cateva intrebari pentru cei care au studiat acolo:
1.Cum este in facultate?
2.Este grea admiterea? De unde ati invatat pentru admitere?
3.Caminele cum sunt?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

1.Este frumos in acea facultate. 2. Din cate am auzit nu este grea admiterea, si chiar nu stiu ca nu am facut acea facultate. 3.Sunt ok

| EchkhardHN a răspuns:

E fantastic, faculatea e mirifica, gen zilele pline de dijiland, admiterea e grea dar treci mai repede testele decat pe diji si caminele sunt mizere, vino pe diji ma rolling on the floor)))

| 5toriajuve a răspuns:

Salut xKracksX.Si eu sunt inscris la aceeasi facultate, insa e cam greu sa intri.Eu sunt o fire perseverenta si am intrat la a 3 incercare.De 2 ori am fost respins.
Cat despre Cluj, e un oras mirific, Barcelona Europei de Est zic eu.Un pic scump comparativ cu celelalte orase de la noi.
Caminele sunt pline de studenti.
Mult noroc!

| xKracksX explică (pentru 5toriajuve):

Si cum ai intrat a treia oara? Ai facut meditatii sau de unde ai invatat?