| TPULion a întrebat:

Sunt diferente mari intre facultatea de comunicare si relatii publice (cadrul Universitate vs SNSPA)?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu, ambele sunt o pierdere de timp.

| TPULion explică (pentru Bondarel99):

Eu am intrebat care este mai buna, nu daca sunt o pierdere de timp sau nu, dar se putea sa nu apara si raspunsuri cretine pe aici?

| Bondarel99 a răspuns (pentru TPULion):

Era un sfat. Dar păstrează răspunsul asta vreo 3 ani și după aia îmi spui dacă a fost cretin sau nuwinking

| Annnnnie a răspuns (pentru Bondarel99):

Sigur nu a fost cretin. Bine ca mai sunt si oameni sinceri pe aiciwinking